Oğuzhan Uğur’a yorgun mermi

Ünlü toplumsal medya fenomeni Oğuzhan Uğur, seçim devrinde siyasi isimlerle yaptığı programlarla çok konuşulmuştu. Balkonunda yorgun mermi bulan Oğuzhan Uğur son paylaşımıyla gündem oldu.

“Balkonumda şimdiye kadar zevkle döşenmiş kuş yuvaları, yarı baygın çekirgeler, başka binalardan uçmuş gelmiş argümanlı iç çamaşırları ve hatta takla atmaktan sıkılmış bir güvercin bile bulmuştum. Bu sabah listeye yeni ve müthiş bir şey eklendi.” diyen Uğur balkonunda bulduğu yorgun mermiyi paylaştı.

Uğur açıklamasının devamında “Yorgun halleriyle bile yılda ortalama 40 insanın vefatına sebep oluyorlar. Birileri sadece kadroları ya da partileri kazandı diye havaya ateş ediyor ya hani. Aşağısı boşalamıyorsa üstü boşalsın hesabı… Manasız bir mağara adamı aktivitesi. Sonuç bu” dedi.

“Avukata teslim ettim mermiyi” diyen Uğur, “Izdırap olacağım kendisine. Bırak bir daha havaya sıkmayı, su tabancasıyla latife bile yapamayacak onunla işim bittiğinde. Bir sonraki mermisi bana ya da size isabet etmesin diye.” sözleri ile sonlandırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir