Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu: Seçimi kazanamadık diye üzülmeyin

Karamollaoğlu, parti genel merkezinde düzenlediği basın toplantısında, 2023 seçimleriyle ilgili değerlendirmeler yaptıklarını ve bundan sonra da yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Seçimlerin değerine işaret eden Karamollaoğlu, “Ne tüm pahaları hiçe sayarak seçim kazananlar sevinmeli ne de muhalif seçmen üzülmelidir. Vakit ümitsizliğe ve karamsarlığa kapılma vakti değildir. Bu seçim değerli ve kritik bir seçimdi lakin unutulmamalıdır ki ne birinci ne de son seçimdir” tabirlerini kullandı.

Ülkenin gerçek gündeminin ekonomik meseleler olduğunu lisana getiren Karamollaoğlu, yaklaşan mahallî seçimlerin bu gündemi ıskalamaması gerektiğini belirtti.

İktidarın yanlışlarını ikaz etmeye devam edeceklerini söyleyen Temel Karamollaoğlu, “Bugüne kadar olduğu üzere bundan sonra da ülkemiz ve milletimiz lehine olan işleri destekleriz, eksiklikler ve yanılgılar varsa düzeltilmesi için iktidarı uyarırız. Türkiye’mizin aleyhine olan yanlış adımları engellemek için kararlılıkla uğraş ederiz.” diye konuştu.

Yeni kabinenin geçen hafta sonu belirlendiğini anımsatan Karamollaoğlu, bugün oylaması yapılacak Meclis Başkanlığı seçiminin de hayırlı olmasını diledi.

Saadet Partisi Genel Lideri Karamollaoğlu, yeni periyotta çok daha faal ve tesirli rol üstlenmeye kararlı olduklarını lisana getirerek, “TBMM’de vazife üstlenen 10 milletvekili arkadaşımız başta olmak üzere tüm takımlarımızla milletimizin hayrına olacak her adımın destekçisi olacağız.” açıklamasında bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir