Şahan, Kızılay Başkanına görevini hatırlattı

Kızılay Başkanı Kerem Kınık’ı istifaya davet eden ünlü komedyen Şahan Gökbakar, son gönderisinde ‘çadır ve besin satışları’na göndermede bulunarak “Seni unuttum zannetme güzel. Babaaaam, dedeeeeem, ögretim görevlim, afette çadır ve konserve satanım….” diye yazmıştı.

‘Gel alana dertleşelim’

Ünlü komedyenin kendisine yönelik sözlerinin akabinde Kınık’tan Gökbakar’a dikkat çeken bir davet geldi. Ünlü komedyene afet bölgesine gelmesi davetinde bulunan Kınık, kendisinin 40 günde 15 bin kilometre yol yaptığını söyledi. Şahan Gökbakar’ın karakter canlandırmalarından olan ‘Recep İvedik’ üzerinden göndermede de bulunan Kınık “İnan kaba saba da olsa içinde insaniyet ve vicdan taşıyan Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı o gelir bizimle birlikte hizmet eder, çorba yemek dağıtırdı. Haydi gel alana dertleşiriz biraz” tabirlerini kullandı.

Önce paylaştı sonra düzenledi

Öte yandan Kınık’ın yaptığı paylaşımda, Şahan Gökbakar’ın “Recep İvedik” serisindeki bir sahneden manzara kullandığı ve akabinde gönderisini düzenlediği ortaya çıktı. Kınık’ın düzenlediği gönderiye toplumsal medyada çok sayıda reaksiyon geldi.

Kınık’ın paylaşımı şu biçimde:

“Şahan gelsene afet bölgesine birlikte depremzede vatandaşlarımıza hizmet edelim. Bak ben kırk günde bölgede 15.000 km yol yapmışım. İnan kaba saba da olsa içinde insaniyet ve vicdan taşıyan Recep İvedik gerçek hayatta yaşasaydı o gelir bizimle birlikte hizmet eder, çorba yemek dağıtırdı. Haydi gel alana dertleşiriz biraz.”

Gökbakar’dan karşılık geldi

Şahan Gökbakar, bunun üzerine yeni bir paylaşımda bulunarak Kerem Kınık’a “Kerem bey, afet bölgesine hizmet etmek, alanda olmak benim işim değil. Senin işin. Ben maddi ve tıpkı yardımı yapıyorum, çocuk okutuyorum. ‘Recep İvedik’e gelince! Şayet sahiden olsa ve senin afette çadır sattığını duysaydı vay ya, offf!! Anladın sen onu. Onurlu ol, istifa et!” formunda yanıt verdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir