Türkiye Voleybol Federasyonu’na yeni sponsor!

TVF ile Aras Kargo ortasında sponsorluk mutabakatı imzalandı.

İstanbul’daki bir otelde düzenlenen imza törenine TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Aras Kargo Genel Müdür Utku Ayyarkın, ulusal voleybolcular Cansu Özbay ile Ahmet Tümer katıldı.

Türk voleybolunun elde ettiği başarılarla dünyada marka haline geldiğini belirten Mehmet Akif Üstündağ, “Türk voleybolunun ne kadar hoş şeyler yaptığını görmek bizleri keyifli ediyor. Bu uzun seyahatte bizlerle birlikte olan her paydaş üzere sponsorlar da çok kıymetli. Aras Kargo ile sponsorluk muahedesi, yol arkadaşlığı ve konut sahibi paydaşlığı yapacağız. Türk voleybol tarihinde olmadığı kadar sponsor sayısına ulaştık. Bu muvaffakiyetlerin ne kadar kıymetli olduğunun bilincindeyiz” dedi.

Başarıların ardında bir grup çalışması olduğuna dikkati çeken Üstündağ, kelamlarını şöyle sürdürdü:

“Bir sloganımız var: ‘Hepimiz tıpkı takımdayız’ Taraftar kitlemizi ve voleybol sevgisini her geçen gün büyüttük. Bu seyahatte sponsorların ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Aras Kargo ailesine en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Türk voleybolu bu dayanakla çok daha hoş işler yapacak. Güzel ki varsınız, güzel olsun”

2026 Bayanlar Dünya Voleybol Şampiyonası’na konut sahipliği yapmak istediklerini vurgulayan Üstündağ, “Avrupa ve dünyada tertip yapma manasında bir numarayız. Çok değerli teşebbüslerimiz var. Tahminen tekrar bir birincisi gerçekleştiririz. Talip olduk. 2026 Dünya Şampiyonası, yüzde 90 Türkiye’de olacak. 2025 Avrupa Şampiyonası da burada olabilir” değerlendirmesinde bulundu.

“YAPACAĞIMIZ ÇOK DEĞERLİ İŞLER VAR”

Kadın ve erkek ulusal gruplarının elde ettiği başarılarla voleybola olan ilginin farklı bir noktaya geldiğine dikkati çeken Ayyarkın, “Davetimiz kabul gördü, bu manalı formayı bize teslim edecekler, biz de onların hoş sonuçlarını sizlerle paylaşacağız. Yapacağımız çok değerli işler var. Umarım bu, güzel bir seyahat olur. Buradan ateşlediğimiz yapı finalle bize geri döner. Biz de Aras Kargo olarak ‘Kupayı getirdik’ deriz” halinde görüş belirtti.

Voleybola artan ilgiden ötürü çok memnun olduklarını aktaran ulusal voleybolcu Cansu Özbay, “Aras Kargo’nun ulusal ekibin sponsoru olmasından ötürü çok memnunuz. Umarım bu birliktelik Türk voleybolu için güzel olur” diye konuştu.

Yapılan sponsorluk mutabakatlarıyla her geçen gün daha büyük bir aile olduklarını kaydeden Ahmet Tümer ise, “Aras Kargo’yu yanımızda görmekten ötürü çok memnunuz. Her geçen gün daha büyük bir aile oluyoruz. Umarım daha büyük bir muvaffakiyete imza atarız. ‘Filenin Sultanları’nın bizleri gururlandıracağına eminim. Çıtayı çok yükselttiler. Biz de yükseltiyoruz. Umarım madalya ya da kupayla dönerler” tabirlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir