Ünlü oyuncunun güzellik sırrı ortaya çıktı: Bu yaşta formda kalmak kolay mı sandınız!

Üstelik çok uzun bir müddet daima aşk hayatındaki talihsizliklerle gündeme geldi ve üzerine yapışan aldatılan, mutsuz bayan imajını taşımaktan da bir türlü kurtulamadı. 54 yaşındaki Jennifer Aniston, hem sinemalarda hem de dizilerde başrol oynamaya, yaşsız hoşluğuyla herkesi büyülemeye ve yıllara yenilmeyen formuyla hâlâ herkesi büyülemeye devam ediyor.

AŞKTA ARADIĞINI BİR TÜRLÜ BULAMAMIŞTI

Bir vakitler ismi manşetlere “aldatılan en ünlü kadın” olarak yazılan, Brad Pitt ile evlenerek bir periyodun en çok konuşulan bireyi olan Aniston, aşk hayatında aradığı memnunluğu bir türlü bulamadı. Ve daima Brad Pitt’i Angelina Jolie’ye kaptıran bayan olarak anıldı. Brad Pitt’le yaptığı evlilik 5 yıl sürdü, akabinde 2015’te bir öbür ünlü oyuncu Justin Theroux ile evlendi.

Jennifer Aniston uzun yıllar aşk hayatındaki hayal kırıklıkları ve anne olamayışıyla gündeme gelmişti… Hoş yıldız artık bunları geride bıraktı ve o kuvvetli yıllar hakkında samimi açıklamalar yapmaya başladı

Bu memnunluk da yalnızca 3 yıl sürecek ve Aniston Hollywood’un en beğenilen bayanlarından biri olmayı sürdürürken yoluna yalnız devam edecekti. Çok istese de anne olamayışı daima lisana düşmüş; o da yıllar sonra bu hususla ilgili tüm hislerini samimi bir formda itiraf etmişti. Gebe kalabilmek için çok uğraştığını anlatmış, denediği her şey onu yarı yolda bırakmıştı.

GENÇLİK VE HOŞLUK KONUSUNDA BİR İKONA DÖNÜŞTÜ

Bir yandan peş peşe sinemalar çeken bir yandan da başrolünü oynadığı The Morning Show dizisiyle hâlâ bölümde bir numara olduğunu kanıtlayarak sayısız mükafata aday olan Jennifer Aniston artık aşkta yaşadığı hayal kırıklıklarını, anne olamayışıyla ilgili yıllar uzunluğu yaratılan yaygarayı geride bıraktı. Yalnızlığını kucaklayan yıldız oyuncu kendini mesleğine, başarılı girişimcilik maceralarına ve herkesi şaşkına çeviren gençlik ve hoşluk reçetelerine verdi.

Aniston yaşının getiridği değişimleri kucaklamayı da biliyor lakin hâlâ ekran yüzü olduğu için de formunu ve gençliğini korumak onun için bir gereklilik… Lakin hoş yıldız bunun zorlayıcı olmaması ve hayattan aldığı keyfin önüne geçmemesine dikkat ediyor

Kendisinden yaşça hayli küçük meslektaşları estetik cerrahların kapısını çalıp genç görünmenin peşine düşerken Aniston 54 yaşında olmasına karşın koruduğu formu, eskimeyen hoşluğu ve yaşının getirdiği olduğunu kucaklamasıyla adeta bu mevzuda bir fenomene dönüşmüş durumda. Ünlü oyuncu her bahiste olduğu üzere bu hususla ilgili de samimiyeti ve dürüstlüğüyle takdir toplamaya da devam ediyor.

ARTIK KIRIŞIK SAKLAMAK YOK, MAKYAJSIZ POZLAR VAR

Gençliğini korumak için estetik yaptırıp yaptırmadığı da yıllarca çok konuşulan Jennifer Aniston, artık toplumsal medya hesabından verdiği makyajsız pozları, yüzündeki kırışıkları saklamadan çektiği fotoğrafları, saçındaki beyazları saklamadan Instagram takipçilerinin karşısına çımasıyla son vakitlerde isminden çok kelam ettiriyor.

Geçmiş yıllarda genç ve zayıf görünmek için vücudunu çok hırpaladığını iritaf eden Jennifer Aniston artık yaşının getirdiklerini kabullenmiş durumda ve kendine nazik davrandığını söylüyor

FORMDA KALMASININ SIRRI BU FOTOĞRAFTA

Gençlik devrinde zayıf kalmak uğruna uyguladığı sıkı rejimlerden ve bedenini adeta perişan ettiğini itiraf ettiği kuvvetli idmanlardan vazgeçen Aniston yeniden de ilerleyen yaşına karşın adeta bir genç kız fiziğine sahip. Hoş yıldız elbette hâlâ kamera karşısına geçtiği için görünümü konusunda belirli standartları tutturmak zorunda olduğunu fakat bunu artık vücudunu ve ruhunu yormadan yaptığını söylüyor.

Bir fitness bağımlısı olduğunu itiraf eden Aniston artık vücudunu yormadan idman yaptığını söylerken bir hoşluk sırrını daha hayranlarıyla çekinmeden paylaştı. Hoş yıldız antrenman sonrası deveranını artıran, selülitlerini gidermeye yarayan bir basınçlı giysiyle form tutuyor. Spor salonunda yere uzanan ve basınçla şişen bu özel pantolonu giyen Jennifer Aniston o anların fotoğrafını da Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı.

Friends dizisiyle tanındığından beri imzası haline gelen uzun sarı saçlarıyla öne çıkan yıldız oyuncu boya vakti geldiği halde boyatmadığı ve doğal halinde bıraktığı beyazlamış saçlarıyla hayranlarından övgü topladı

“ARTIK KENDİME NAZİK DAVRANIYORUM”

“Yıllarımı genç ve zayıf kalmak için bedenimi parçalayarak geçirdim. Artık kendime daha nazik davranıyorum ve yorulmadan formda kalmaya çalışıyorum” diyen Aniston diyetini denetim altında tutmak için güne ılık limonlu suyla başladığını, merdiven tırmanma aletinde tırmanma idmanları yaptığını ve hem formunu hem de zihnini korumak için gününün en büyük kısmının meditasyon yapmak için ayırdığını anlattı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir